خبرهای ویژه

» توسعه شهری » این پنج تن همچنان ایستاده در غبار

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۰۴

 کد خبر: 3115

این پنج تن همچنان ایستاده در غبار

نقل این روزهای رشت و دور تسلسل استیضاحی که حتی آمران و عاملان آن نیز در خلوت خود بر آن اعتقاد ندارند غصه پردردی برای هر شهروند در هر جایگاه و منزلتی گردیده است. یادداشت به نقل از پایگاه خبری غیر منتظره:همواره مابین پست ها و سمت های دولتی و انتصابی با کرسی هایی که […]

این پنج تن همچنان ایستاده در غبار

نقل این روزهای رشت و دور تسلسل استیضاحی که حتی آمران و عاملان آن نیز در خلوت خود بر آن اعتقاد ندارند غصه پردردی برای هر شهروند در هر جایگاه و منزلتی گردیده است.

یادداشت به نقل از پایگاه خبری غیر منتظره:همواره مابین پست ها و سمت های دولتی و انتصابی با کرسی هایی که از مسیر صندوق رای می گذرد تفاوت هایی وجود دارد و کسب این جایگاهها با مشروعیت رای مردم در کنار محبوبیت مسیولیتی دو چندان را در پی دارد و عملکرد منتخبین مردم در هر جایگاهی بیش از مدیران انتصابی و دولتی مورد قضاوت افکار عمومی قرار میگیرند و این امر در شوراهای شهر به علت دربرگیری جزییات زندگی شهروندان و روزمرگی های عمومی یک فرد در جایگاه عضو شورا بیش از سایر کرسی های انتخابی نمود دارد.
نقل این روزهای رشت و دور تسلسل استیضاحی که حتی آمران و عاملان آن نیز در خلوت خود بر آن اعتقاد ندارند غصه پردردی برای هر شهروند در هر جایگاه و منزلتی گردیده است.
شهری خسته از بی مهری ها و کم لطفی ها و بدسلیقه گی هایی که با هزار امید و آرزو عزم خود را جهت تغییر جزم کرد و قرار بود دست بر زانوان توانمند جوانان و سرمایه های بومی خود نهاده و از زمین رخوت برخیزد و از تالاب و رودخانه هایش عطر همدلی و هم صدایی در مسیر توسعه برآید این روزها دوباره درگیر سهم خواهی و خواسته های نابجا و قدرت طلبی رانت خواران گردیده است.
عده ای حداقلی که با فشار و فریب و… جهت حفظ منافع شوم خود، چشم بر همه چیز بسته و متاسفانه برخی از اعضای شورای شهر نیز…
لیکن تجربه نشان داده که اذهان رشتوندان حافظه ای پایدار دارد و در تاریخ این شهر ثبت خواهد شد در سخت ترین روزهای رشت که بود که آمال فرزندان این شهر را برای روزهای خوب فدای بغض و کینه شخصی کرد و چه افرادی فارغ از بندگی منافع حرّ ماندند و در صف سیاهی و برای سرانجام نابودی رشت شمشیر نزدند.
آری رشت به یاد خواهد سپرد قصه این پنج نفر را که از خود هزینه کردند و زیر بار خفت بندگی جماعت صاحب زر و زور نرفتند و ماندند پای عهدی که با مردم بستند…
درک کردند که امروز جنگ همان جنگ است لیکن این بار نه با دشمن بعثی و یا داعش تکفیری
امروز جنگ با نفس است و جهاد اکبر…
امروز باید در برابر قدرت طلبی ایستاد در سنگری که فاصله خودی و دشمن به تار مویی بند است و مافیای هفت سر قصد بلعیدن همه آنچه از این شهر مانده را دارد و در این بین باید دست شهردار جوان و انقلابی را فشرد.
در تاریخ رشت ثبت خواهد شد که این پنج نفر مصداق التزام عملی به منویات رهبری بودند و بصیرت را معنا کردند همچون
سیرت نیا
کوچک زاده
طاهرنیا
مسافر و…
و آنان که ایستادند در برابر حق طلبی و مانع شدند در برابر توسعه و معیشت رشت و رشتوندان…


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : توسعه شهری , گیلان
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تبلیغات