خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » بندرانزلی میزبان نخستین مرحله مسابقات شنا لیگ آب‌های آزاد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۸

 کد خبر: 1311

بندرانزلی میزبان نخستین مرحله مسابقات شنا لیگ آب‌های آزاد

 نخستین مرحله مسابقات شنای لیگ آب های آزاد کشور تحت عنوان جام خزر به میزبانی بندرانزلی برگزار شد.

بندرانزلی میزبان نخستین مرحله مسابقات شنا لیگ آب‌های آزاد

 نخستین مرحله مسابقات شنای لیگ آب های آزاد کشور تحت عنوان جام خزر به میزبانی بندرانزلی برگزار شد.

به گزارش انعکاس آزاد، رئیس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی روز یکشنبه در حاشیه برگزاری این مسابقه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این دوره از رقابت ها ۶۵ ورزشکار از ۱۰ استان حضور داشتند.

حمید رضا قهرمانی با اشاره به رقابت ورزشکاران در دو مسافت سه و پنج کیلومتر در دریای خزر افزود:این مسابقات در دو گروه سنی زیر ۲۰ سال و بالای ۲۰ سال برگزار شد .

وی خاطرنشان کرد:رده سنی زیر ۲۰ سال مسافت سه کیلومتری را شنا کردند و ورزشکاران بالای ۲۰ سال در مسافت پنج کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

قهرمانی یادآور شد: در پایان این دوره از رقابت ها  و در رده سنی بالای ۲۰ سال، رامتین کاظمی از گیلان مقام نخست، محمد سجاد رحیمی فرد از همدان مقام دوم و اکبر رنجکش از گیلان به مقام سوم دست یافتند و در رده سنی بالای ۲۰ سال نیز احسان نژادحسین از بوشهر، علی کرد نائیج از مازندران و محمد مهمان نواز از بوشهر توانستند به ترتیب مقام اول تا سوم این گروه سنی را از آن خود کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی افزود: مرحله دوم این دوره از مسابقات در دریاچه زیوار در استان کردستان و مرحله سوم آن نیز در استان بوشهر برگزار خواهد شد.

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات