خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » داداش زاده همه تلاش خودش را کرد اما داماش بازهم شکست خورد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۹

 کد خبر: 3112

داداش زاده همه تلاش خودش را کرد اما داماش بازهم شکست خورد

  با توجه به اوضاع نابسامان تیم فوتبال داماش در دسته سوم و نپذیرفتن مسئولیت سرمربیگری از سوی افراد برای هدایت این تیم در چند روز گذشته پس از کش و قوس های فراوان با اصرار مالک داماش سرمربیگری این تیم به بهزاد داداش زاده سپرده شد. هرچند داداش زاده درابتدا افراد دیگری را برای […]

داداش زاده همه تلاش خودش را کرد اما داماش بازهم شکست خورد

 

با توجه به اوضاع نابسامان تیم فوتبال داماش در دسته سوم و نپذیرفتن مسئولیت سرمربیگری از سوی افراد برای هدایت این تیم در چند روز گذشته پس از کش و قوس های فراوان با اصرار مالک داماش سرمربیگری این تیم به بهزاد داداش زاده سپرده شد.

هرچند داداش زاده درابتدا افراد دیگری را برای به عهده گرفتن تیم بجای خودش معرفی کرده بود اما با اصرار مالک باشگاه  بالاخره در چند روز گذشته خبر انتخاب داداش زاده به عنوان سرمربی داماش منتشر شد و انتشار این خبر با استقبال قابل توجه ای از علاقه مندان داماش رو به رو شد.

داداش زاده در شرایطی سرمربیگری تیم داماش پذیرفت که هیچ کدام از چهره هایی که ادعا می کردند طرفداراین تیم هستند حاظر به همکاری نبودند. اما داداش زاده با تمام شرایط خاص سرمربیگری این تیم را قبول کرد و در همین چند روز گذشته هر چه در آستین داشت رو کرد و در همین چند روز امید را در تیم داماش زنده برگرداند. داداش زاده در همان ابتدا نظم تیم را هدف  کار خود قرار داد و ساعت تمرین را منظم کرد و تلاش می کرد شرایط را تغییر دهد و در یک روز قبل از بازی تیم را  در تالش مستقر کرد تا با برنامه کار را پیش ببرد. با توجه به حمایت های داداش زاده و هزینه هایی که توسط مالک تیم انجام شده بود در روز گذشته تیم داماش در مقابل تیم پانیک تالش در نیمه اول با دو گل  نتیجه بازی را واگذار کرد به رخت کن رفت و در نیمه دوم با توجه به جویی که ایجاد شده بود داداش زاده به درخواست طرفداران عاشق داماش مجبور شد در یک ربع پایانی این دیدار بازیکنان را از زمین خارج کنند و بازی متوقف شود تیم داماش با این شکست باعث تعجب طرفداران شد چرا که اقدامات قابل قبولی توسط مالک و سرمربی این تیم انجام شده بود و با این نتیجه دورازانتظار موجب ناراحتی و دلسردی  علاقه مندان این تیم شد.

شنیده های حاکی از آن است که مالک داماش پس از این شکست دارای شرایط روحی مساعدی نمی باشد و باشگاه را تعطیل کرده است. و با توجه به اینکه داماش هنور شانس صعود از دسته سوم را دارد و با دوبازی پیشرو می تواند بار دیگر شانس خودش را برای عبور از سقوط امتحان کند اما در این شرایط سخت کدام طرفدار یا چه شخصی حاضر به تامین هزینه های پیشرو برای این دو تا بازی خواهد بود؟

شنیدها حاکی از آن است که دفترباشگاه تعطیل شده و تمرینات درهاله ای از ابهام می باشد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , گیلان , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تبلیغات