خبرهای ویژه

» توسعه شهری » عزیزی عضو شورای اسلامی شهر رشت:

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۷

 کد خبر: 4877

عزیزی عضو شورای اسلامی شهر رشت:

عزیزی عضو شورای اسلامی شهر رشت:برای حل معضل املاک نسقی شهر رشت به حمایت نمایندگان مجلس و دستگاه قضایی نیاز داریم.

 

عزیزی عضو شورای اسلامی شهر رشت:
The short URL of the present article is: https://enekaseazad.ir/45158
عزیزی عضو شورای اسلامی شهر رشت:برای حل معضل املاک نسقی شهر رشت به حمایت نمایندگان مجلس و دستگاه قضایی نیاز داریم.

 به گزارش انعکاس آزاد_ مجید عزیزی رییس شورای شهرستان رشت و عضو شورای اسلامی شهر رشت در جلسه بررسی مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی شهر که امروز چهارشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۲ با حضور سه نماینده شهرستان رشت در مجلس، رییس و دیگر اعضای شورای اسلامی، شهردار رشت و معاونین ایشان برگزار شد اظهار داشت: از دستگاه قضایی برای اقدامات اخیرش جهت مبارزه با فساد اداری در استان گیلان تقدیر و تشکر می‌کنم.
وی تصریح کرد: برخی از قوانین بالادستی دچار مشکلات و بعضا ابهاماتی است که به سبب آن افراد قانون گریز و متخلف مورد حمایت قرار می‌گیرند بنابراین این ابهامات قانونی باید در سطح قوه مقننه رفع شوند.
عزیزی با بیان اینکه شهردار رشت تاکنون زحمات و تلاش‌های بسیار خوبی داشته است از روحیه مطالبه‌گری وی قدردانی نمود و اضافه کرد: باید از برگزاری چنین جلساتی نهایت استفاده را بریم و با استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس، بحران‌ها و مشکلات عدیده شهر را به حداقل برسانیم.
عضو شورای اسلامی شهر رشت اضافه کرد: برای حل معضل املاک نسقی شهر رشت به حمایت و تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضایی نیاز داریم زیرا اگر این معضل برطرف نشود ما همچنان درگیر بسیاری از آسیب‌های شهری و تخلفات خواهیم بود.
 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات