خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » هولناک‌ترین راز زلنسکی

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۲

 کد خبر: 4515

هولناک‌ترین راز زلنسکی

تعداد سربازان کشته شده اوکراینی اطلاعات نامطلوبی برای ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین است.

 

هولناک‌ترین راز زلنسکی
The short URL of the present article is: https://enekaseazad.ir/74821

تعداد سربازان کشته شده اوکراینی اطلاعات نامطلوبی برای ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین است.

به گزارش انعکاس آزاد ، اسپوتنیک به نقل از نشریه “Valeurs Actuelles” فرانسه نوشته است،‌ تعداد سربازان کشته شده اوکراینی اطلاعات نامطلوبی برای ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین است.

مریادک رافری، در مقاله‌ای برای این نشریه نوشت: “تعداد کشته‌ها همچنان وحشتناک‌ترین راز مخفی رئیس جمهور ولادیمیر زلنسکی است، اگرچه با قضاوت بر اساس تمام داده‌های خارجی، شکی نیست که تعداد کشته‌ها و مجروحان از پایان تابستان به شدت افزایش یافته است”.

به گفته وی، مقامات کی‌یف به شدت از اینکه مربیان فرانسوی که سربازان اوکراینی را آموزش می‌دادند درباره تلفات از آنها سوال می‌کردند ابراز نارضایتی کردند.

نویسنده خاطرنشان کرد که به گفته یک منبع آگاه، تماس با ۴۰ تا ۶۰ درصد از سربازان نیروهای مسلح اوکراین که در فرانسه آموزش دیده‌اند، قطع شده است.

این منبع تصریح کرد که آنها به احتمال زیاد در نبردها کشته شده‌اند. پیر آنرو، افسر بلندپایه سابق توپخانه ناتو، پیش از این نیز به چنین ارقامی اشاره کرده بود.

به نوشته اسپوتنیک، از آغاز “عملیات ویژه”، نیروهای مسلح روسیه ۴۲۸ هواپیما، ۲۳۵ بالگرد، ۴۲۶۲ پهپاد، ۴۲۴ سامانه موشکی ضدهوایی، ۱۱۰۰ راکت انداز چندگانه، ۹۲۵۷ تانک و سایر خودروهای زرهی و ۴۸۸۱ خودروی صحرایی را منهدم کرده یا از کار انداخته‌اند./ایسنا

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار
ارسال دیدگاه

تبلیغات